Den D se blíží a finalistky Miss ČR čekají na korunovaci

Na začátku roku jich bylo tisíc, ale finálového večera se jich zúčastní jen TOP 8 z nich. Již ve středu 16. listopadu proběhne finále Miss České republiky 2022.

Organizátoři Miss České republiky od zahájení registrace evidovali zhruba 1000 přihlášených dívek. Skrze castingová a semifinálová kola se jich do finále dostalo 12 z nich. Z challenge aktivit se do tzv. superfinále probojovalo pouze 8 nejlepších. Ty se nyní utkají v boji o tři hlavní a tři vedlejší tituly:

Miss České republiky 2022 (1. místo),

1. Vicemiss České republiky 2022 (2. místo),

2. Vicemiss České republiky 2022 (3. místo),

Miss Naděje (titul je udělován organizací UNICEF Česká republika),

Miss Silueta (dívka s nejhezčí postavou) a

titul Miss Sympatie (volí veřejnost prostřednictvím hlasování na internetu).

Finálový večer proběhne ve středu 16. listopadu od 20 hodin v pražském divadle Apollo. V předchozích dvou letech se finálové večery konaly v multimediálních prostorách bez možnosti osobní účasti diváků. Nyní organizátoři po uklidněné pandemické situaci přichází opět s otevřenými dveřmi pro veřejnost.

O tyto tituly bude bojovat těchto osm dívek:

2 - Andrea Kaplanová, 18 let, Louny

3 - Klára Porhajmová, 18 let, Brno

4 - Julie Hojdyszová, 22 let, Frýdek-Místek

5 - Karolina Budka, 17 let, Praha

7 - Andrea Kubínová, 26 let, Praha

8 - Natálie Kovářová, 21 let, Praha

10 - Jana Šprtelová, 22 let, Bruntál

11 - Pavlína Jagrová, 23 let, Pardubice

Slavnostním večerem provedou moderátoři Tomáš Ždímal z Hitrádia Černá Hora, rosnička TV NOVA, Miss Sympatie a Silueta ročníku 2020 Simona Šimková v doprovodu herce, komika a baviče Michala Šedy. O doprovodný program se postará Dětský balet Praha v doprovodu sólistů Národního divadla. Do volby své Miss se může zapojit i veřejnost, prostřednictvím hlasování o titul Miss Sympatie na www.miss-ceske-republiky.cz 

Celou show bude živě vysílat TV Nova prostřednictvím portálu TN.CZ od 20:00 hodin. Zákulisní pikantnosti se fanoušci dozví na Instagramu a Facebooku Miss České republiky.