TRAVEL

Travel

Royal Beroun Golf Club: královsky skvělé hřiště

První privátní golfový klub v Čechách, který hostí hned několik národních a mezinárodních formátů soutěží, je oceňován pro skvělé hřiště a perfektní služby získal nový přídomek. Název Royal Beroun Golf Club poukazuje na historii města Beroun a přináší závazek na všech úrovních fungování klubu.

Travel

Golf Week 2022: Svátky golfu na berounském hřišti

Tento rok se již potřetí otevřely brány privátního golfového hřiště Royal Beroun Golf Club pro všechny hráče a fanoušky golfu. Během jedinečné čtyřdenní akce se od 29. června do 2. července, přijelo do Berouna poměřit síly několik stovek golfistů všech úrovní. Golf Week bezprostředně navazoval na dámskou profesionální soutěž Ladies European Tour, hřiště bylo tedy v bezchybné kondici, nechyběl jako vždy bohatý doprovodný program a hodnotné ceny pro vítěze jednotlivých turnajových dní.

Travel

Kouzlo relaxace v soukromí

Zapomeňte na únavu všedních dní a vydejte s námi se do wellness Infinit Na zámku, kde si můžete vychutnat relaxaci v soukromí a mít saunu, whirlpool či masáže jen sami pro sebe.

Travel

Ještě (s)novější relaxace

Nedávno dokončený Infinit Sen jen pár kilometrů od hlavního města Prahy, se rozrostl o solnou saunu a tepidarium. Celkově tak wellness areál v Senohrabech může nabídnout relaxaci a regeneraci už v sedmi saunách.

Travel

Dovolená! Zn. Jen pro dobrodruhy

Rodiče se chystají do Tunisu, kamarádka se těší do Itálie, Novákovi od vedle už dělají zásoby na cestu do Chorvatska, a vy zoufale přejíždíte prstem po mapě, protože vás tohle prostě nebaví? Tak to jste na správném místě! Našli jsme pro vás inspiraci na destinace, které sice nejsou na prvních příčkách cestovek, ale o to víc zážitků tam na vás čeká.

Travel

Sen Infinit

Infinit pro své zákazníky připravil v areálu hotelu Sen 1.etapu wellness centra, která se dělí na veřejnou zónu s venkovním saunovým světem a SPA zónu s nabídkou masáží a zážitkových balíčků.