Národní soutěž krásy Miss České republiky zahájila nový ročník

Od finálového večera soutěže Miss České republiky uběhlo půl roku. Toto období organizátoři soutěže věnovali usilovné přípravě dalšího ročníku, a to potvrzuje i první novinka letošního ročníku, kterou oznámili. Spolupráce s prestižní modelingovou agenturou Eskimo – Bohemia Management. V hlavním městě České republiky působí již od roku 1995 a mezi její objevy patří například supermodelka a herečka Karolína Kurková.

Miss České republiky se propojuje s modelingovou agenturou Eskimo-Bohemia Management. Soutěžící dívky Miss České republiky mají tak možnost získat kontrakt s modelingovou agenturou a stát se profesionální českou i zahraniční modelkou. Eskimo-Bohemia Management nabízí své modelky klientům po celém světě. Na pár otázek k této exkluzivní spolupráci jsme se zeptali Nikoly Kokyové, vítězky Miss České republiky 2019 a spoluorganizátorky soutěže: „Nikolo, sloganPřihlas se do národní soutěže krásy Miss České republiky a získej kontrakt s modelingovou agenturou Eskimo – Bohemia Managementznamená, že tuto možnost dostanou i dívky, které do užšího výběrového kola Miss České republiky nepostoupí?“ Nikola Kokyová odpověděla: „ Ano, je to přesně tak, jak slogan uvádí. Dívky, které se dostaví na neveřejný casting mají možnost získat zastupující modelingovou agenturu, byť do dalšího kola v soutěži nepostoupí. Naše preference na výběr dívek se mohou lišit. Z tohoto důvodu budou zástupci modelingové agentury součástí castingových i dalších výběrových kol. Pokud je zde nějaká dívka zaujme, osloví ji pro svoji agenturu. Dále ke spolupráci dodala: „Naším cílem, v rámci této spolupráce, je zajistit soutěžícím Miss České republiky kvalitní a prestižní modelingovou práci, jak v České republice, tak v zahraničí. Svět modelingu není v současném konkurenčním boji jednoduchý. Věřím, že se nám ve spojení s agenturou Eskimo-Bohemia Management podaří uspět.“ 

Soutěž Miss České republiky před dvěma týdny zahájila první výběrové kolo dívek do dalšího ročníku soutěže. Neveřejná castingová kola probíhají v období od dubna do června v Praze i na Moravě.  Dívky mají stále možnost se přihlásit na webových stránkách www.miss-ceske-republiky.cz. Nově nabízí národní soutěž krásy kontrakt s modelingovou agenturou Eskimo-Bohemia Management. Tuto exkluzivní spolupráci mohou získat dívky již v rámci castingového kola.  Mimo jiné na soutěžící čekají pracovní zakázky, největší modelingové a společensko-kulturní události, mediální výstupy, roadshow po České republice i zahraničí, intenzivní kurzy a workshopy, hodnotné ceny, rok zkušeností, nezapomenutelné zážitky a přátelství na celý života. Termíny castingových kol jsou veřejně dostupné spolu s dalšími důležitými informace na webových stránkách a sociálních sítích soutěže.